O firmie

O firmie

NELVI jest polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się od lat w nakładaniu powłok fluoropolimerowych. Kompetencje i wiedza zespołu oparte są na wieloletnim doświadczeniu w obszarze zastosowań fluoropolimerów.

 

Wykorzystując wyjątkowe własności polimerów (PTFE, FEP, PFA, ETFE, PPS, PEEK), nasza firma zwiększa właściwości użytkowe oraz funkcjonalność powlekanych części maszyn, urządzeń, wyrobów końcowych. Współpracujemy ze światowymi producentami powłok oraz dysponujemy własnymi liniami produktowymi pod markami Vitaflon® i Viflon®, które w oparciu o doświadczenie i dobór odpowiednich parametrów procesu z powodzeniem stosujemy rozwiazując problemy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu. 

 

Powłoki funkcjonalne aplikowane przez NELVI znajdują zastosowanie, gdy przywieranie oraz duże tarcie okazują się zjawiskiem niepożądanym, a warunki pracy elementów narażają materiał na korozję.

 

Trwałość i niezawodność rozwiązań, które proponujemy, pozwolą Państwu zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć fundusze przeznaczone na remonty.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych produktów była zgodna z Państwa oczekiwaniami. Że jest zgodna z przewidzianymi normami – to oczywiste.

 

Zapraszamy do współpracy                                                                                   

Zespół NELVI

 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.