NELVI GASTRO

Nelvi Sp. J. utworzyło pod swoim patronatem markę Nelvi Gastro, by precyzyjniej obsługiwać Klientów z branży HoReCa. 

Nelvi Gastro oferuje regenerację powłok sprzętów gastronomicznych, używanych do smażenia, pieczenia, gotowania czy grillowania.

Usługa polega na usunięciu zużytej powłoki i nałożeniu nowej z serii Vitaflon®, naczynia gastronomiczne odzyskują funkcjonalność oraz zyskują nowy estetyczny wygląd.

 

Powłoki z serii Vitaflon®  cechuje wysoki non-stick, duża wytrzymałość mechaniczna, odporność na wysokie temperatury i większa żywotność.

Cechy te znacząco ułatwiają pracę w profesjonalnej gastronomii zarówno przy przygotowywaniu potraw, jak i przy utrzymywaniu urządzeń w czystości.

 

Regeneracja powłok w gastronomii to element zrównoważonego rozwoju i działanie proekologiczne, oszczędzające energiię i zasoby naturalne - regenerujemy a nie produkujemy nowe produkty.

 

Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.nelvigastro.pl.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.