O firmie

Misja i wizja

Naszą misją jest bycie liderem pod względem jakości w stosowaniu powłok fluoropolimerowych. Kompetencje i doświadczenie zespołu w połączeniu z wsłuchiwaniem się w potrzeby i wymagania klientów to dla nas podstawowe założenia w drodze do doskonałości.
Opinie klientów oraz stosowane technologie dają nam pewność, że w NELVI świadczymy usługi w zakresie nakładania powłok fluoropolimerowych na światowym poziomie.

 

Zawsze w naszych działaniach napędza nas potrzeba ciągłego doskonalenia oraz tworzenie wartości dodanej we wzajemnych relacjach . 

 

Dzięki zaangażowaniu zespołu oraz ścisłej współpracy z klientami dbamy nie tylko o dobre wzajemne relacje, ale i o rozwój naszych technologii.

 

Nasza odpowiedzialność za środowisko naturalne determinuje nas do stosowania technologii środowiskowo przyjaznych . 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.